Contactgegevens

De Nederlandse Omroep
Haaksbergerstraat 428
7545 GB Enschede

Telefoon: 085 – 04 70 322

www.denederlandseomroep.tv
info@denederlandseomroep.tv

Kamer van Koophandel: 08154672
BTW Nummer: NL199770372B01

Contact

Direct contact met de juiste afdeling? Dan vragen wij u een bericht achter te laten in onze speciale helpdesk. De customerdesk is een online helpdesksysteem waarmee u direct met de juiste afdeling in contact kunt treden. Klik op onderstaande button om direct naar onze customer desk te worden doorverwezen.

Algemene Informatie

info@denederlandseomroep.tv

Afdeling Administratie

administratie@denederlandseomroep.tv

Afdeling Sales

sales@denederlandseomroep.tv

Afdeling Support

support@denederlandseomroep.tv

Backoffice

backoffice@denederlandseomroep.tv

Frontoffice

frontoffice@denederlandseomroep.tv

Afdeling Planning

planning@denederlandseomroep.tv

Customer Care

customercare@denederlandseomroep.tv

Vacatures

vacatures@denederlandseomroep.tv

Stages

stage@denederlandseomroep.tv

Afdeling Projecten

projecten@denederlandseomroep.tv

Publieksservice

publieksservice@denederlandseomroep.tv

Klachtenafhandeling

Heeft u een klacht over onze organisatie of zijn er fouten gemaakt? Dan kunt u een officiƫle klacht indienen via ons team klachtenafhandeling. Zij zullen uw klacht met alle zorgvuldigheid in behandeling nemen. Probeer uw klacht zo uitgebreid mogelijk te verwoorden en eventueel te ondersteunen met bijlagen, dan is uw klacht direct helder zodat wij direct actie kunnen ondernemen.

klachtenafhandeling@denederlandseomroep.tv